Apie mus

 

 

Norite išmokti naujos arba pagerinti jau žinomą užsienio kalbą? Norite patobulinti dalykinę arba verslo kalbą? Reikia pasiruošti valstybiniam brandos egzaminui? Norite motyvuoti savo įmonės darbuotojus gerinti užsienio kalbų įgūdžius? Visa tai ir dar daugiau Jus galite rasti pas mus.
 
Užsienio kalbų centras „Anglika“ – tai moderni užsienio kalbų mokymo studija, savo duris atvėrusi prieš metus ir sėkmingai įsiliejusi į rinką. Mūsų dienomis užsienio kalbos mokėjimas yra didėlis privalumas norintiems keliauti, bendrauti ir tiesiog dirbti su užsieniečiais. Organizuojame kalbų kursus visiems – vaikams, moksleiviams bei suaugusiems. Galite rinktis tarp individualių užsiėmimų, užsiėmimų porose arba grupėse (4-6 žmonės).
 
Mūsų tikslas – greitai, lengvai ir kokybiškai išmokyti Jus norimos užsienio kalbos. Didelį dėmesį skiriame kalbėjimui, padedame atsikratyti užsienio kalbos barjero, atsižvelgiame į individualius Jūsų norus.
 
Pas mus dirba tik profesionalūs, ambicingi, novatoriški mokytojai, turintys pozityvų bei individualų požiūrį į kiekvieną mokinį.
 
Visos mokymo programos rengiamos atsižvelgiant į užsienio specialistų rekomendacijas. Visi užsienio kalbų kursai yra vertinami pagal tarptautinius CEF (Common European Framework) standartus.
 
Visa mokymo medžiaga suteikiama nemokamai ir lieka Jums.
 
Jums nereikia pasirašyti jokių mokymosi sutarčių, pamokas galite lankyti taip ilgai kaip panorėsite, be jokių įsipareigojimų ir savo malonumui. Esame lankstus ir visada padėsime klientui pasiekti norimo rezultato.

 

 
smart foreash